Jdi na obsah Jdi na menu
 


 free guild

Champion Guild

Ve free je naprostá nutnost navštívit tuto guildu a to hlavně kvůli questu Dragon Slayer. Pokud ještě nemáte potřebný požadavky pro vstup, tak v tomto článku se dozvíte, jaké zajímavosti vás tam čekají.


Požadavek pro vstup: 32 quest point

Guilda Championů se nachází na jihozápadě od Varrocku, pro vstup je nutné mít 32 quest pointů. Guilda jako taková není ničím zajímavá, tedy kromě odstartování questu Dragon Slayer.

U vchodu vás uvítá GuildMaster, pokud nemáte quest Dragon Slayer, tak tato osoba vám je zadá.

V prvním patře jsou slepice, které jsou dobrým zdrojem peří, jejich maso můžete upéct v blízké plotně a pár XP do cook se hodí. Poblíž schodu do druhého patra se nachází poklop, pod nimi se nachází aréna, ta je ale přístupná pouze pro Member.

V horním patře je to o něco zajímavější, jsou tu 2 obchodníci. Scavvo prodává runové věci pro bojovníka a také brnění pro lučištníka.

Runové zbraně a zbroj jsou velmi žádané, proto tyto obchody ve free jsou povětšinou vyprodané. Pokud se tak stane, zkuste prá krát změnit world a určitě se najde svět, ve kterém to ještě nikdo nezkoupil.

Druhým obchodníkem je Valaine, prodává nějaké krámy, ale pro začínající Dragon Slayery tu má na prodej Adamant Plate, které stojí okolo 17000 gp.

Cooking Guild

Ráj všech mistrů kuchařů. Zde si můžete připravit i ty nejlepší kulinářské lahůdky světa runescape.


Samozřejmě, nemůže sem každý. Pro vstup do guildy potřebujete cooking lvl 32 a takéChef's hat.
Bílou kuchařskou čepici. (Seženete ji například od hráčů, members ji mohou koupit ve Varrocku.)


Pokud byste přišli bez čepice, dopadnete asi takhle:


Takže si vemte čepici a hurá do guildy.

Najdete ji severozápadně od západního vstupu do Varrocku.


Hned v přízemí, jak do guildy vstoupíte, se potuluje místní šéfkuchař.
Když si s ním promluvíte, uvítá vás zde.


Právě u něj, po dosažení cooking lvl 99, můžete získat cooking cape.


Přízemí guildy:


Najdete zde dřez (sink) - aneb užitečný zdroj vody do vašich kbelíků a džbánků a tak podobně. :)

Mimo to také flour bin - tj místo kde budete vybírat semletou mouku.

No a na stole si můžete sebrat tabulku čokolády (chocolate bar)


Pro membery je zde také Pie shop. Bohužel, pro free je nepoužitelný.
Musíte totiž obchodovat s Romily Weaklax a ta na free worldech v guildě není.


Obchod vede všechny druhy koláčů jaké je v member světě možné upéct.
Mimo to také knihu receptů kde se dočtete z čeho se který koláč vyrábí.


Recepty jsou přehledně seřazené a nemusíte listovat celou knihou abyste našli ten co potřebujete.

Kniha stojí jen 5 gp.

No a po schodech můžete vyrazit o patro výš...Střed guildy:


Zde se nachází především dva sporáky na vaření (range). Což jak jistě uznáte je pro cooking skill to nejdůležitější. :)

U východní stěny je dairy churn, tu ale využijí jen membeři, na výrobu mléčných výrobků.

Na stolech si pak můžete posbírat nějaké ty věci. U jižní stěny cooking apple a pie dish.


U severní stěny bowl a cake tin.


A po žebříku u jižní stěny můžete vyšplhat do nejvyššího patra.Vršek guildy:


Nejdůležitější součástí tého horní místnosti je násypka mlýna (hopper).

U jižní stěny pak na stole můžete sbírat cooking apple a jug.


U východní stěny dále grapes a pot.
Výhody guildy:
Hlavní výhodou této guildy je především snadná dostupnost různých surovin pro vaření. Takže si nemusíte nosit sebou úplně všechno.
Dá se zde velmi efektivně vyrábět víno, jug a grapes si seberete na stole a vodu si naberete v přízemí.
Také se tu dobře mele mouka, můžete přijít s plným inventářem obilí a po semletí si naberete na stole poty byste mohli mouku dole vybrat z násypky. O možnosti nasbírat si cooking apples, které ve free nikde jinde volně nejsou snad ani není třeba mluvit.
Celá guilda navíc není zase tak daleko od banky.Přeji vám mnoho úspěchů při vaření. :)

Místo plné chladných skal, stalagmitů a řinčení runitových krumpáčů. Snad každý od zrodu své postavy zvědavě nahlíží přes mříže do této trpasličí „svatyně“a touží spatřit poklady zručných minérů. Více se dočtete právě zde.

      mining guild

Základní informace:

Vstup do Mining guild je podmíněn vaším mining levelem. V tomto případě je to level 60. Guild se nachází ve městě Falador jižně od východní banky. Tato banka je nejvhodnějším místem, kam můžete rudu z dolu odnášet.

V Gildě naleznete 36 skal s uhlím a 5 s mithrilem.

Přístupnost:

Do gildy lze jít dvojí cestou, ale jen jedna je výhodná. Druhou uvádím jen pro úplnost.

První a nejefektivnější cesta vede z banky přímo na jih mezi shluk domků ke čtyřem žebříkům ústícím přímo do gildy.

Druhá cesta je na východ od téže banky k malému domku s mohutným schodištěm do podzemí.

Jakmile sestoupíte, zabočte na jih, kde už uvidíte dveře do prostor Guild.

 

TIPY

Vyšší efektivita výroby Mith, Addy a rune barů.

Jestliže chcete vyrábět rychleji mithril, adamantite a rune bary, je lepší tento postup. Vezměte si v bance nějaké Nature runy, Fire staffku, pick, pár kousků addy, mithrilu nebo runite a hurá do gildy. Průběžně kopejte coal a Superheatujte bary. Jestliže addy ani mith ore nemáte nebo došlo, můžete si obojí v gildě nakopat. Addy i mith je také v předsálí, jak je vyznačeno na obrázku výše. Tímto postupem můžete v gildě naplnit celý inventář hotovými cihličkami, které následně bez problémů a ztráty času odnesete do banky. Ušetříte tak minimálně 4 cesty včetně smeltování. Nevýhodou je snad jen navýšení ceny v důsledku spotřeby Nature run.

Přístup do Guild na mining levelu 59

Ve faladorském hostinci si můžete za cenu 3gp zakoupit pivo Dwarven stout. Toto pivo vám dočasně přidá mining a smithing level +1, čímž si vstup do gildy usnadníte.

Craft Guild

Do této guildy lze vstoupit pouze za podmínek, že máte crafting level 40 a máte oblečenou brown apron (lze zakoupit ve Varrock clothes shop). Na trénink craftingu – vyrábění amuletů či přívěsků – je pro f2p výtečná.


Požadavek pro vstup: Crafting 40, brown apron

   

Crafting guilda se nachází jihozápadně od Faladoru. Lze v ní dělat skoro vše, co souvisí s craftingem. Nachází se zde věci potřebné ke craftingu, například chisel (dláto) či některé „moulds“ (formy), například na vytvoření Holy symbol of Saradomin či Gold amuletu, nebo dokonce i kladivo. U vchodu vás uvítá Master Crafter, který zde pracuje s několika jeho učedníky.

Popis přízemí – od vchodu: Vlevo od Vás jsou 4 hrnčířské kruhy ([Harry :-D] Potter’s wheel), na kterých lze vytvořit např. bowl, se stolem, na kterém stojí džbán. Za zdí se nachází malý důl, kde můžete kopat zlato, stříbro a hlínu. Vpravo od Vás je hrnčířská pec (Pottery Oven) a stůl, na kterým leží amulet mould (forma na amulety). Na stole před Vámi leží kladivo – dobré ke kování a dláto na zpracovávání drahokamů. Za stolem jsou schody do dalšího patra a dřez s vodou.

Popis prvního patra – od schodů: Před Vámi je stůl, na kterém leží formy na prsteny (Ring mould) a na tiary (Tiara mould). Nalevo od Vás jsou formy na náhrdelníky (Necklace mould) a na Saradominovy symboly (Holy mould). Nalevo od stolu je sud s nůžkami uvnitř. Napravo od stolu jsou dva kolovrátky, na kterých je možno uplést klubko vlny, provaz na luk (ze lnu), šňůra na kouzelný amulet (z Magických kořenů) apod.

Také je zde koželuh, který vám za jednu Cow hide (kravskou kůži – lehce si ji obstaráte v přilehlé ohradě) a 1 gp kravskou kůži zvalchuje a budete si z ní pomocí nitě a jehly ušít např. leather chaps.

Procesy vyrábění:

POT, PIE DISH, BOWL (HRNEC, MÍSA NA KOLÁČE, HLUBOKÁ MÍSA):

Nakopete si do 27mi políček v inventáři hlínu (clay) a do zbývajícího si vezmete džbán (jug), vydáte se ke dřezu, nalijete vodu do džbánu, tu pak na hlínu a tak to uděláte ještě 26x. Dostanete 27 soft clay. Na hrnčířském kruhu (potter’s wheel) vytvoříte dle libosti hrnec, mísu na koláče či hlubokou mísu. S výrobky se vydejte k hrnířské peci (pottery oven) a tam je upečte – HOTOVO.

GOLD AMULET, GOLD NECKLACE, GOLD RING (ZLATÝ AMULET, PŘÍVĚSEK, PRSTEN):

Nakutejte si gold ore (zlato) a tu ve furnace (kovářské výhni) přetavte na zlatou cihličku. Vezměte si amulet/necklace/ring mould a zlatou cihličku dejte do výhně. Ukáže se Vám co a kolikrát chcete vyrobit, stačí jen zadat a už se tvoří výrobek.

UPOZORNĚNÍ: Pokud si chcete amulet pověsit na krk, použijte na něj klubko vlny. Pokud chcete mít amulet kouzelný (např. amulet of magic), musíte si s sebou k peci vzít navíc i safír a na amulet poté použít kouzlo Enchant (lvl 1). Pokud chcete vyrobit prsten s drahokamem, opět si vemte s sebou navíc drahokam. Bohužel, prsteny jdou očarovávat pouze na p2p, tzn. jako member.

HOLY SYMBOL OF SARADOMIN, TIARA (SVATÝ SARADOMINŮV SYMBOL, TIÁRA):

Nakutejte si silver ore (stříbro) a to ve furnace (kovářské výhni) přetavte na stříbrnou cihličku. Veměte si holy/tiara mould a stříbrnou cihličku dejte do výhně. Ukáže se Vám co a kolikrát chcete vyrobit, stačí jen zadat a už se tvoří výrobek.
UPOZORNĚNÍ: Pokud si chcete symbol pověsit na krk, použijte na něj klubko vlny. Pokud jej chcete posvětit (jinak je z něj unblessed symbol… a nic za bonusy Vám nepřidává), jděte do Kláštera (Monastery), je na sever od cesty mezi Faladorem a Barbarian Village a nechte si jej posvětit tam. Tiary jsou ke vchodu do ruin, kde se provádí RuneCrafting – bez talismanu (tzn. ušetříte jedno místo). K přeměně potřebujete oltář na měnění run a talisman. Pak jen použijete tiaru na oltář a vše je hotovo.

Prayer Guild

Jako většina skillů i prayer má svojí Gildu. I když v tomto případě se těžko určuje jestli je to guild v pravém slova smyslu, spíš opravdu jen Monastery.


Prayer guild

Jako většina skillů i prayer má svojí Gildu. I když v tomto případě se těžko určuje, než guild v pravém slova smyslu, spíš opravdu jen Monastery.

Monastery:

Nachází se severně od středu cesty mezi Varocem a Faladorem, východně od Dwarven mines a severozápadně od Barbarian village. Je to místo klidu a míru kde sou vám bohové Runescape nejblíže.

 


V samotném monastary se procházeji Monkové, na kterých můžete trénovat při pauzách u Player Killingu. Nízké cmb tu můžou trénovat combat, prayer a rovnou si zde prayer nabíjet

Vzhůru do Prayer guildy:

Jak už název napovída ,,opravdová“ prayer gilda se nachází v Monastery po schodech nahoru. Aby jste byli schopni vylézt schody a obnovit si prayer ve zdejším oltáři potřebujete Prayer level 31.Když už splníte podmínky vztupu, odměnou pro vás budou +2 prayer pointy, které vydrží dokud je nepoužijete. Dalším plusem je možnost vzít si bez obav ze stolu Monk’s robe, kterou tu mniši dávají k dispozici. Má poměrně krátky cooldown, tím pádem se oplatí udělat si zásobu. Dále zde sídli Brother Jered, který vám může požehnat Holy Symbol (Crafting==> stříbro).

Member guild

Heroes´ Guild

Prestižní cech, který disponuje fontánou na doplnění energie do Amulet of Glory.


Požadavek pro vstup: splněný Heroes Quest

U vchodu nás uvítá Achietties.

V hlavní hale najdeme několik žebříků, jedny vedou nahoru a druhý do podzemní.

Horní patro

Najdeme tu oltář na doplnění prayer, což se nám velmi hodí.

Také se tu nachází obchodník s dračími zbraněmi. Dragon Mace za 50000 a Dragon Battleaxe za 200000.

Podzemí

Podzemí už je o něco zajímavější. Najdeme tu modrého dráčka v kleci, který je velmi žádaný. Lze ho odstřelovat z bezpečné vzdálenosti jak magii, tak i ranged. O tohoto dráčka je vždy velký zájem, takže většinou nemáte šanci dostat se k němu.

 

Guilda disponuje velkým množstvím nerostného bohatství. Najdeme tu 2x mitrhil, 2x adamant a také věčně vytěžené Runite ore. Kromě toho, zde můžeme najít velké množství uhlí, takže pokud si sem vezmete superheat item, tak není problém tu vyrábět adamantové nebo mithrilové cihly.

Co však je nejcenněší na guildě je tato fontána. Slouží pro doplnění energie do Amulet of Glory. Amulet pak poskytuje 4x možnost teleportu do těchto míst: Draynoru, Edge Ville, Karamja a Al Kharid. Kromě toho žvyšuje nositeli šanci na nalezení drahokamů při těžbě surovin.

 

Warrior´s Guild

Guilda zaměřená čístě na boj. Co patro, to bojové prostředí. Hlavním cílem v této guildě je získat velmi užitečnou zbraň - Rune Defender.


Požadavek pro vstup: součet Attack a Strenght level musí být minimálně 130.

Guilda se nachází kousek od Heroes´ Guild. Nejrychleji se tam dostanete pomocí game necklace.

Přízemí

V přízemí najdete 2 tréninková místa, kde můžete vyhrát žetony. Prvním z nich je mlácení do figurín, který slouží především pro slabší hráče. Pro správné warriory je určená místnost pro oživování brnění. Pro aktivaci je nutné mít s sebou full helm, plate body a legs.

 

Do oživovacího přístroje lze vložit od bronzový až po runový brnění, pak následuje boj se svým armourem. Za poražení runové získáte nejvíce žetonu (40). O brnění nepřijdete, pokud porazíte :), jinak je jasné co se stane.

 

Warrior guilda disponuje také bankou pro své členy.

Obchod s jídlem.

A poslední je s lektvary. Najdete tu strenght potion, attack potion a defense potion.

1. patro

 

I v prvním patře si lze vydělat nějaké žetony, ale není to tak efektivní jako v místnosti s brněním. Prvním z místnosti je Katapult. Bude po vás střílet katapult a dle typu střel musíte nastavit správnou obranu. Dále tu máme místnost na trénování síly, vrháte těžkými koulemi do dálky a poslední je balancování se sudem piva.

Guilda disponuje také zbrojovnou. Tyto zbraně prodávají hráči a odkud? No přece dropy z Kyklopů ve 2. patře.

2. patro

Posledním patrem je již určená pro hráče, kteří mají aspoň 1000 tokenů. Vstupní poplatek dovnitř činí 100 tokenů a po minutách vám sežere z inventáře 10 tokenů, takže je nutné mít v batohu zásobu, abyste tam byli co nejdéle.

Jediným smyslem této guildy je získat tuto velmi užitečnou zbraň. Drží se v místě kde je štít, tudíž můžete mít v druhé ruce hlavní zbraň. Pro získání Rune Defender je nutné získat předchozí defendery a po každé ukázat Kamfreena u vstupních dveří, ta vám potvrdí, že jste získali defender nižšího levelu a vypustí mezi kyklopy dalšího, který ponese o level výšší defender. Takto postupně získáte od bronzové....až po runové.

Wizard´s Guild

 

Pozice: V centru města Yanille

 

 

 

Požadavky pro vstup: Mage level 66

 

Popis:

Wizarda gilda má celkem 2 patra a malé sklepní prostory. Popíšeme si tedy její části podrobně.

 

PŘÍZEMÍ:

Momo robustního schodiště do vyššího patra a útlého žebříku vedoucího do podzemí tu můžete najít chlapíka Wizard distentor, který vás ochotně teleportuje k těžbě rune essencí. Toto místo je pro members nejblíže k bance.

 

 

 

 

 

PRVNÍ PATRO:

Mimo pár kouzelníků a schodiště do dalšího patra tu najdete dva zajímavé obchodníky.

 

 

 

Robe store owner , který prodává Blue mystic robe.

 

 

Čapka 15k, vrchní díl 120k, spodní díl 80k, rukavice 10k, boty 10k.

 

a kousek opodál Magic store owner s prodejem magických run.

 

 

 (kliknitím obrázek zvětšíte)

 

Ceny jsou více než přijatelné. Například Law od 280gp/kus. Díky tomu je povětšinu času vyprodáno, ale i tak se přístup k tomuto zdroji vyplatí.

 

 

DRUHÉ PATRO:

Mimo dvou prázdných vials k volnému sebrání na stole opodál zde naleznete 3 teleportační stěny. Pokud jimi projdete, budete přesunuti do některé ze spřátelených věží.

 

 

Západní brána > Sorcerers tower , Východní brána > Wizards tower, Jižní brána > Dark wizards tower

 

 

SKLEPENÍ:

Sklepení je opravdu malé. Je zde 8 pobíhajících Zombíků na combat levelu 24. Jsou ovšem zavřeni za železnou mříží, takže se není čeho obávat.

 

 

 

Wizard gilda se pro vás stane přínosem jak ve zdroji levných run, tak i příhodným místem pro kopání rune essencí či teleporty na odlehlá místa.

Fishing Guild

Potřebujete si nachytat zásobu kvalitních ryb? Pak je pro vás fishing guild právě tím pravým místem.


Fishing guilda možná není místem nevýslovné krásy a ani místem vkusné elegance. Je to msíto prosté a trvdé rybářské dřiny. :))
Najdete ji severně od Ardougne. Takže v members části světa. Fishing guild je pro free hráče nepřístupná.
Pro vstup do guildy potřebujete jediné. Fishing lvl 68. Samozřejmě, můžetesi vypomoct fishing potionem, který vám dočasně přidá +3 lvl k vašemu fishingu a tak se tam dostanete již při lvl 65.Do guildy se vchází dveřmi na jižní straně domku. Vlastně i  ten domek jako takový je na jižní straně guildy. :)
A copak najdete uvnitř?U východní zdi vstupního domku máte range (sporák na vaření). osobně však nepovažuji za guildu za nejvhodnějí místo na vaření chycených ryb. Lépe jen nalovit a pak vařit jinde. V member světě jsou na vaření určitě lepší místa.

Kousek západněji od vás si můžete na podlaze sebrat lobster pot a na stole u západní zdi domku big fishing net a vedle sítě také harpoon.

Mno.. nechme vstupní domek být a jdeme dál.

Západně od vstupu je pro vás připraven fishing shop.


Vede jej obchodník jménem Roachey.Obchod prodává a také vykupuje pouze návnady (bait, feather) a pak některé druhy ryb ( cod, macrel, bass, tuna, lobster, swordfish). Ryby vede raw i cooked.
Rybářské náčiní jako jsou pruty, sítě, lobster pot a nebo harpuna zde nekoupíte. Ani to není moc potřeba, náčiní použitelné pro lov zde si seberete na zemi a zbytek v guildě nevyužijete.

Pokud se budovou ve které je fishing shop vydáte na sever, dorazíte k velmi hojně využívané bance. Umístění banky přímo v guildě je jendou z největších výhod jakou tato guilda má.

A nyní již k tomu hlavnímu. Tj k vlastním fishing spotům kterých je v guilde opravdu hodně. Jsou zde pouze dva typy spotů.

cage/harpoon:
cage - s lobster pot chytáte lobster
harpoon - s harpunou chytáte tuna a swordfish

net/harpoon (big net/harpoon):
big net - s big net chytáte mackerel, oyster, caskets, cod, bass, monkfish (pro monkfish je nutný quest)
harpoon - s harponou chytáte shark.Spoty jsou rozmístěné u dvou rybářských mol. A zákeřně se občas stěhují jako všechny spoty po celém runescape. Je jich celkem 21 z toho 12 cage/harpoon a 9 net/harpoon.

Jižní molo:


Je větší a je na něm také větší množství spotů než na severním. Vchod na molo je poměrně blíž fishing shopu než k bance, přesto, raději se do té banky proběhněte, i tak je to blízko a rozhodně je výhodnější prodávat ryby hráčům než do shopu.


Severní molo:


Je menší, ale je o malý kousek blíž k bance. Proto také bývá víc obsazené.Pár slov závěrem:
Fishing guild je oblastní zkušených rybářů. Je v ní dostatek spotů aby se tam vešlo hodně lidí a i tak vycházel poměrně malý počet lovících na spot.

Pokud vám jde prostě jen o raw loby nebo harpunou lovené tuny a swordy, jen směle sem a pilně lovte. Často se vám povede že budete mít fishing spot sami pro sebe.

Pokud ovšem chcete chytat sharky (žraloky) pak sem raději nechoďte pokud není například dopoledne kdy bývá guilda prázdná a nebo nemáte opravdu vysoký fishing lvl (85+ nejlépe). Spoty na sharky bývají hodně vytížené a na big net zde loví málokdo. Lovení sharků by se vám tím značně zpomalilo.

Pro lov sharků pokud máte fishing lvl pod 80 je nejvýhodnější Catherby. Rybářská vesnice jihozápadně od Camelotu. Zde je také range hned vedle banky, takže můžete rybky vařit cestou do banky když klušete od spotů s plným inventářem.
Každopádně, pro prosté lovení velkého množství například raw lobů není nad fishing guildu. :)

Legend´s Guild

Další z prestižních guild. Jen ti největší hrdinové, kteří získali 107 quest pointů mohou ucházet o členství v této guildě.

Požadavek pro vstup:  Legend quest

 

Pozice: Severovýchodně od města Ardougne

 

      mapa

 

(kliknutím zvětšíte)

 

U vstupní brány vás zastaví Legend guard. Jestliže jste členem gildy, postaví se do pozoru a zavelí „Pozor, člen legend gildy přichází“ a nechají vás zdvořile projít. Pokud členem nejste, přístupu vám bude zamezeno.

 

 

Legend gilda má dvě patra a podzemní prostory. Přízemí je jen pro účely questu. Vrhněme se tedy hned patro první

 

První patro

Zde prodává Fionella něco k snědku, šípy a lahvičky na zvýšení attacku. Z tohoto patra můžete pokračovat po žebřících do věží gildy.

 

 

Swordfish - 310gp
Apple pie - 46gp
Attack potion - 18gp
Steel arrows - 18gp

 

 

Východní věž slouží jako banka.

 

 

 

V západní věži pak můžete naleznout prodej některých zajímavých předmětů.

 

 

Mithril seed - 300gp

Dusty key - 1gp

Maze key - 1gp

Shield right side - 750k

Cape of legend - 675gp

 

 

Podzemí guild

 

    mapa

     

(kliknutím zvětšíte)

 

Z hlavního sálu lze sestoupit po schodech do podzemí. Sice na každém rohu uvidíte symbol smrtelného nebezpečí jak je to kupříkladu u wild, ale skutečné nebezpečí tu na nikoho nečíhá. Nejdříve narazíte na Giant bat lvl 27, o kousek dál pobíhají drobní Pit scorpions lvl 28 a za dělící přepážkou celkem slušné hejno Shadow warriors lvl 47. Symboliku nebezpečí tedy vidím snad jen v tom, že Shadow warrior není na minimapě vidět tak jako ostatní monstra. Prostě jako by tam ani nebyl.

 

 

Warrior má poměrně slušné dropy. Od mithril barů, gems, herbů až po Left side dragon shield. Gilda jako celek s sebou nese nádech vznešenosti. Možná právě proto jí mám ze všech nejraději. 

 

Ranging Guild
Tahle guilda je spíše pro slabší postavičky. Pro vstup vyžaduje pouze 40. lvl ranged, takže není problém se tam dostat.Požadavek vstupu: 40. lvl ranged

Ranging guild se nachází na jihozápadě od Seer Village. Guilda disponuje několika obchody a tréninkovými místy.

Ve středu guildy lze najít tento žebřík. Zavede vás k minihře střelba na věže, s sebou je nutné mít šípy a longbow, neboť bitky se odehrávají na velkou vzdálenost. Nahoře si pak poslechněte příkazy od Advisora a pak zaútočte na jednu ze čtyř veží. Na každém z nich je 1 lučištník, nejsilnější lučištník po vás střílí adamantovými šípy.

 

V této minihře je nutné si vzít svůj luk bez šípů. Šípy dostanete od Judge, který stojí poblíž. Vašim úkolem je zasahovat terče a dle zásahu, pak dostanete lísteček, za které pak můžete vyměnit za nějakou drobnost. Odměnou jsou spíše pro začátečníky, jediné co stojí za námahu jsou runové šípy a green hide body.

Obchody v guildě

  

Guilda nabízí širokou škálu zboží pro rangery, šípy, brnění i vrhací sekery.

 

Posledním obchodem je Leatherworker, který provádí čištění kůže krav, draků a hadů. Narozdíl od té co je v Al Kharid, je tato o něco levnější, ale za to je pěkně daleko od banky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

santa monica homeopathic pharmacy dgsolbvfdimmedgeupgvj

(DeendVed, 30. 5. 2021 16:35)

how to buy cialis in sydney https://krocialis.com/ - cialis quebec dollars canadien cialis rash

buying cialis afhsdbcimmedgemljsm

(Deendloh, 30. 5. 2021 13:31)

super cialis professional https://rcialisgl.com/ - purchase cialis canada generic cialis mastercard

gsaxzvofbldgroryBtjFlemer

(rireeAni, 25. 5. 2021 19:25)

accutane canadian pharmacy https://pharmacyken.com/ - pharmacy online 365 legit canada rx drugs online

tadalafil 20 mg online hvdgeeahdgroryBtjFlemew

(BbshDymn, 24. 5. 2021 14:38)

viagra samples walgreens https://loxviagra.com/ - viagra gel viagra competitor

alprostadil vs viagra fcsogsaxzvofbldgroryBtjFlemed

(Anooriree, 21. 5. 2021 14:59)

viagra max raabe text https://llviagra.com/ viagra 100 picture

canada cialis for sale afhsdbcimmedgeiljzm

(RebfDeend, 14. 5. 2021 23:12)

cialisis https://rcialisgl.com/ - what is cialis black generic canadian cialis

can you take viagra when young fcsogsaxzvofbldgroryBtjFlemeq

(Anooriree, 10. 5. 2021 19:12)

viagra beograd cena https://llviagra.com/ is l arginine in viagra

cialis tadalafil online hvdgeeahdgroryBtjFlemez

(BbshDymn, 8. 5. 2021 20:43)

snorting viagra https://loxviagra.com/ online viagra prescription

otc tadalafil olgstnoegfdgroryBtjFlemeg

(GtnbEvica, 8. 5. 2021 1:01)

viagra gif https://jokviagra.com/ does viagra make you harder

Noroxin fdvaefbfbldgroryBtjFlemeh

(Lebnriree, 4. 5. 2021 19:44)

drugs without prescription https://xlnpharmacy.com/ wall drug store

levitra dosage and administration fdvefbfbldgroryBtjFlemes

(Lrbsriree, 1. 5. 2021 11:08)

levitra 20mg vs viagra 100mg https://uslevitraanna.com/ how much does levitra cost at walmart

thesis to book fcsgsaxzvofbldgroryBtjFlemer

(Abdgriree, 30. 4. 2021 19:42)

canadian rx https://canadianeve21.com/ canada pharmacies online prescriptions

pharmacy technician duties afhdbcimmedgealptx

(RfvbDeend, 26. 4. 2021 15:19)

cialis uk online https://cileve.com/ cialis viagra australia

how long does levitra stay in your system fdvefbfbldgroryBtjFlemen

(Lrbsriree, 23. 4. 2021 23:34)

levitra cheapest https://uslevitraanna.com/ levitra for women

nursing thesis fcsgsaxzvofbldgroryBtjFlemes

(Abdgriree, 23. 4. 2021 1:27)

Uroxatral https://canadianeve21.com/ Cytotec

cialis after prostate surgery olgsanvoegfdgroryBtjFlemeo

(GrvEvica, 24. 3. 2021 15:21)

https://kloviagrli.com/ - all natural viagra https://vigedon.com/ - alternatives to viagra https://llecialisjaw.com/ - cialis generic best price https://jwcialislrt.com/ - cialis sample https://jecialisbn.com/ - cost of cialis at walmart